O nas

Robimy dla Was genialne kiszonki!

Zakwasownia powstała z potrzeby zdrowia.


Zaczęliśmy nasz projekt kiedy sami szukaliśmy naturalnych metod wspierania organizmu po przebytej chorobie. Włożyliśmy całe serce i pracowaliśmy z przyjemnością, aby dobrymi rzeczami móc podzielić się z innymi i stworzyć miejsca pracy dla siebie i rodziny. Po ponad roku jesteśmy dumni i szczęśliwi z powodu tak wielu powracających wdzięcznych klientów, przyjaciół i znajomych. Również i my jesteśmy niebywale wdzięczni za ten genialny pomysł oraz możliwość rozwoju w tak wyjątkowych okolicznościach.

Zapraszamy Ciebie to poznania nas i naszej Zakwasowni.


Zdrowe kiszonki Kuchnia roślinna

Co jest dla nas ważne?


Radość


Uważamy że życie na codzień daje nam wszystko co dla nas najlepsze.


Zdrowie


Wartościowe jedzenie roślinne, dużo ruchu i miłość do życia to najlepsza recepta.


Relacje


To ludzie są najważniejsi i dzięki nim osiągamy swoje cele.

Przedsiębiorczość, biznes...

Po co to wszystko?


W Zakwasowni każdy z nas miał już do czynienia z karierą, sukcesem i wynikającymi z tego pieniędzmi. Pracowaliśmy kiedyś ciężko w przekonaniu, że przyczyniamy się do budowania czegoś słusznego, ale na końcu zawsze zderzaliśmy się z refleksją, że wspieramy w ten sposób również konsumpcję, destrukcję środowiska i pazerność ludzi biznesu. Życie pokazało nam jak mało ważne są wartości zewnętrzne w obliczu choroby i jak bardzo potrzebujemy spójności swojej osobowości z wykonywanym zawodem.

Wyłącznie działalność gospodarcza mająca na celu pożytek społeczny w zgodzie ze środowiskiem jest dla nas kompletnym rozwiązaniem zapewniającym komfort życia i relacji z naszymi klientami. Zdecydowaliśmy się na promowanie zdrowego żywienia wyłącznie na bazie ekologicznych roślin w oparciu o politykę zmniejszania ilości odpadów. Wspieramy wielu naszych klientów w tym jak radzić sobie w przypadku choroby, pragnienia zmiany stylu życia i żywienia dzieci. Służymy Wam wiedzą i doświadczeniem, ponieważ wtedy tylko czerpiemy radość z naszej pracy widząc jej wymierny sens wokół nas. Wybory żywieniowe to największe wyzwanie naszej cywilizacji w obliczu niekontrolowanego pędu za wzrostami gospodarczymi. Promujemy spokój jako najwyższe szczęście i szacunek do siebie oraz otoczenia.

Magdalena i Mikołaj Batorowie.

parallax background
Budda Siakjamuni

Jesteśmy tym, co o sobie myślimy.

Wszystko, czym jesteśmy, wynika z naszych myśli.

Naszymi myślami tworzymy świat.

Tu możesz nas znaleźć online

Niemal codziennie dodajemy wpisy co nowego dla Was ugotowaliśmy