fbpx

Napoje funkcjonalne

Robimy go z surowych soków tłoczonych z ekologicznych składników. Łączymy w nim moc korzenia imbiru i kurkumy oraz olejku z oregano i pieprzu cayenne. Ten szot jest dedykowany wszystkim dbającym o swoją odporność i osobom świadomym genialnego działania kurkuminy i piperine. Istotnym efektem dodatkowym jest niekwestionowane przeciwbekteryjne działanie olejku z oregano, który dodatkowo wzmacnia smak soków i daje im wyjątkowy charakter.

kapusta

Robimy go na bazie naszego ekologicznego kimchi. Jest to wyjątkowy ekstrat ekstraktowany z kiszonej kapusty pekińskiej z chili, czosnkiem i imbirem. Jest bogate źródło bakterii probiotycznych oraz witamin.

kapusta

Robimy go na bazie naszego ekologicznego kimchi. Jest to wyjątkowy ekstrat ekstraktowany z kiszonej kapusty pekińskiej z chili, czosnkiem i imbirem. Jest bogate źródło bakterii probiotycznych oraz witamin.

Jest to kompozycja na bazie soku z rokitnika bogatego m.in. w witaminę C, pyłku kwiatowego o prozdrowotnych właściwościach, oleju z wiesiołka działającego przeciwzapalnie oraz imbiru i kurkumy. Napój funkcjonalny idealnie nadaje się na suplementację witaminową dla dzieci i dorosłych.

Napój funkcjonalny bogaty w żurawinę i aronię idealnie działa przeciwzapalnie na drogi moczowe. Dodatkowe wsparcie w postaci olejku z wiesiołka czyni tę kompozycję doskonałym środkiem zaradczym w trudnych sytuacjach dla Pań.

Napój funkcjonalny z guaraną, ashwaghandą, korzeniem maca, kurkumą oraz cayenne. Jest genialnym energetykiem bogatym w adaptogeny działające prozdrowotnie ale bez skutków ubocznych. Napój polecany dla osób aktywnych ale unikających kawy i innych używek.

Napój funkcjonalny na bazie rokitnika bogatego w witaminę C oraz kurkumy i witamin K2 i D3. Idealna kombinacja na uzupełnienie witamin dla najmłodszych oraz rodziców.

Dlaczego warto pić napoje funkcjonalne?

1

Są 100% roślinne

Używamy soków owocowych, olejów i naturalnych składników do komponowania naszych szotów.
2

Są ekologiczne

Każdy z napojów posiada certyfikat produktu ekologigicznego.
3

Są kompleksowe

Każdy z napojów jest kompletną kompozycją mającą określony cel zdrowotny.
4

Są skuteczne

Każdy z napojów powstawał w oparciu o nasze osobiste doświadczenie, a kompozycje są efektem zgłębiania literatury fachowej.