fbpx

Szczeciński bazar smakoszy

Nie ma znaczenia, czy jesteś zwolennikiem zdrowej żywności, czy po prostu cenisz sobie regionalne produkty pochodzące od lokalnych rolników. Jeśli mieszkasz w Szczecinie i szukasz miejsca, w którym nabędziesz smaczne, ekologiczne wyroby z oferty Zakwasowni, jesteś we właściwym miejscu. Szczeciński Bazar Smakoszy w OFF Marinie na Pomorzanach to jedyna w swoim rodzaju okazja do zakupu niepasteryzowanych, pełnowartościowych produktów, które mogą być spożywane zarówno przez osoby dorosłe, jak i przez dzieci oraz młodzież.

Odwiedzając Szczeciński Bazar Smakoszy, możesz nie tylko zapoznać się z bogatym asortymentem przygotowanym przez Zakwasownię, ale także kupić nasze produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oferowane przez nas wyroby są organiczne, bezglutenowe oraz bez dodatku bezużytecznych składników chemicznych, gdyż zostały wyprodukowane na bazie warzyw oraz owoców wyhodowanych zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Dzięki temu są wolne od wszelkiego rodzaju herbicydów, pestycydów oraz wielu innych nawozów sztucznych, mogąc być bezpiecznie spożywane nawet przez dzieci, czy kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią.

Jakie produkty znajdziesz na Szczecińskim Bazarze Smakoszy?

Wśród szerokiej gamy pysznego i przede wszystkim zdrowego jedzenia na Szczecińskim Bazarze Smakoszy w OFF Marinie można znaleźć między innymi nasze zakwasy ekologiczne produkowane ze starannie wyselekcjonowanych warzyw. Są to niepasteryzowane, żywe napoje probiotyczne, które doskonale nadają się do bezpośredniego spożycia. Mogą być pite codziennie rano na czczo, w celu dostarczenia organizmowi wielu cennych witamin i minerałów takich jak, chociażby witamina A, C, E, kobalt, żelazo, potas oraz wapń. Poza tym, że regulują prawidłową florę bakteryjną jelit, dodatkowo zwiększają siły witalne i wzmacniają odporność.

Odwiedzając Szczeciński Bazar Smakoszy, można też zasmakować w wybornych orientalnych kiszonkach produkowanych przez Zakwasownię, które są tworzone na bazie wysokiej jakości kapusty pekińskiej. Tego typu produkty zawierają w swoim składzie wiele błonnika i witamin, wspomagając walkę z pasożytami i przyspieszając proces oczyszczania organizmu z toksyn. Ponadto na naszych stoiskach w OFF Marinie w Szczecinie można znaleźć Kombuchę, czyli niepasteryzowane eliksiry młodości, octy owocowe o delikatnym, cydrowym smaku, a także kiszone sezonowe warzywa ekologiczne (rzodkiewki, pomidory, cebulę, czosnek, ogórki itp.).